فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹

فال امروز جمعه ۲۰ اسفند ۸۹

 

جلیل آنلاین دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.jalilonline.com

فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹

فروردین: شما امروز خیلی ایده آل فکر می کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیت‌هایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می کنید قابل اجرا و کاربردی باشند.

اردیبهشت: امروز شما با کارهای زیادی مواجه هستید و کار سخت شما ممکن است مقداری خسته کننده باشد. به هر حال طفره رفتن از آنها موجب می‌شود که هیچ کاری انجام نشود، و شما تا زمانیکه وظایف تان را کاملا انجام ندهید نتوانید از تعطیلات آخر هفته خود لذت ببرید.خوشبختانه،‌برداشتن گامی‌استوار که تمام طول روز بتوانید آن را ادامه دهید برایتان بسیار مناسب تر از گرفتن یک جایزه جالب توجه است.

خرداد: ممکن است امروز وظایف خانوادگی به شکل غیر قابل انتظاری پیش بیایند، شاید شما اشتباها فکر می‌کردید که مسایل قدیمی ‌همه تمام شده‌اند، اما می‌بینید که خرده کارهای زیاد دیگری هستند که انتظار شما را میکشند. یک مقدار تمرکز عمیق می‌تواند واقعا احساس آزادی بیش از آنچه که انتظار دارید به شما ببخشد، پس هر کاری را که فکر می‌کنید سرانجامی ‌برای شما نخواهد داشت قبل از اینکه شروع به انجامش کنید خاتمه دهید.

تیر: ممکن است شما امروز احساس کنید اگر زمان را نگه دارید، با کمی‌انعطاف پذیری می‌توانید دیگران را تشویق کنید که طبق روش شما عمل کنند. در عوض، شما نیاز دارید که خودتان را سازگار با آنها کنید حتی اگر تغییر کردن روز شما برایتان دشوار باشد. خودتان را آماده کنید که اگر فرشته نگهبان شما سر رسید و خواست به شما یاری رساند بله بگویید. اجازه ندهید که غرور شما مانع رسیدن شما به موفقیت شود.

مرداد: وضعیت مالی شما چنین است که اگرفرصتی پیش بیاید که بخواهید ساعات کاری تان را دتغییر دهید احتمالا انتخاب زیادی نخواهید داشت. شما نمی‌توانید فرصتی را که امروز به سراغتان می‌آید از دست بدهید ،‌ چه یک پروژه جدی باشد یا یک کار نیمه وقت در تعطیلات. خوشبختانه، حالت جدی به شما یک منظره شاداب می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تمام راه‌های مختلف را برای رسیدن به موفقیت در نظر بگیرید.

شهریور: امروز ممکن است احساس کنید کسی مانع راه شما است، اما عجیب اینکه این مانع می‌تواند بسیار کمک کننده باشد، برخلاف بعضی از همسالانتان\\ کار کردن با وجود محدودیت هایتان به شما احساس آرامش می‌دهد. زندگی شما اکنون دارای هدف است،‌ حتی اگر بر وضعیت کنونی شما متمرکز باشد، با وجود این، متاسف نباشید از اینکه دارید به قدر کافی به خودتان خوش می‌گذرانید. کار زیاد و زندگی بدن تفریح راه حل مناسبی نیست.

مهر: امروز ممکن است نزدیک ترین دوست شما، شما را به خوبی درک نکند. شما نمی‌توانید امروز این کار را آسان تر کنید چرا که مایل نیستید هر چیزی را که لازم است بدانند به آنها بگویید. شما سعی نمی‌کنید که زندگی تان را از همین هم که هست پیچیده تر کنید، شاید این به خاطر این باشد که شما می‌ترسید که برای دیگران دشوار باشد که حرف‌های شما را گوش کنند. هنوز هم، اگر یک اقدام حساب شده بکنید ممکن است به بهترین نحو ممکن خوب به هدف تان برسید.

آبان: ممکن است اخیرا فرصت هایی را با بی‌تصمیمی ‌غیرقابل انتظار و تاخیرات، عقب انداخته باشید. حالا آخرین فرصت برای شما پیش آمده که بتوانید شغلی که بتواند آینده شما را تضمین کند را با اقتدار کامل دنبال کنید. ترسیدن می‌تواند به طور موقت شما را از کار بیندازد و شما نگران هستید که آنها شما را غرق کنند. فقط بهترین کاری که می‌دانید درست است انجام دهید و بعد اجازه دهید که بهترین نتایج ممکن را به دست آید.

آذر: اگر چه نقش شما در دنیای بیرونی است، ممکن است امروز بترسید که حد و مرز خود را هنوزمشخص نکرده باشید. شما مایل هستید که بر تشویش‌های شغلی خود بوسیله تفسیر کردن کمبودها و شکست هایتان غلبه کنید. از زمانیکه خورشید به نشان شما برای ماه بعدی بازگشت، متاسف نباشید که با بزرگ فکر کردن وحتی بزرگ تر عمل کردن می‌توانید بر مشکلاتتان غلبه کنید. طرح‌های بزرگ می‌تواند واقعا کلید رسیدن شما به موفقیت باشد.

دی: با وجود اینکه شما به طور طبیعی محتاط هستید، باز هم مایل هستید که امروز برای شما به طور جالب و مهیجی ناشناخته باشد. ستاره مشتری مطمئن اخیرا از نشانه شما حرکت کرده است، ‌که شما را کمک کند تا نیمه واضح تر و روشن‌تر اشیاء را ببینید. به جای دوباره تکرار کردن همه توجیهاتی که شما دارید که بگویید نه، دلیل تازه‌ای بیاورید که بگویید بله.

بهمن: شما ممکن است اخیرا دچار حساسیت عاطفی شده باشید، امروز، به هر حال، شما آماده هستید که کار دشوار و ضروری را برای مواجه شدن با ترس‌هایتان انجام دهید و بر آنها غلبه کنید. کیوان، ‌اکنون حامی‌ شماست و برایتان حد و مرزها را مشخص می‌کند. به جای فرار کردن از کارهای در هم برهم، در لحظه حال قرار بگیرید و ببینید که در قلب‌تان چه می‌گذرد.

اسفند:‌ شما ممکن است این روزها از بازی‌های جبر زمانه که در روابط‌تان پیش می‌‌آید خسته شده باشید. خوشبختانه، ‌می‌توانید برای آن راهی پیدا کنید. پس مجبور نیستید که دور خودتان بچرخید. راه حل حتما نباید از بهترین حالت ممکن انتخاب شود. در عوض، اختلافات نظرات شما با دیگران می‌تواند بی‌اهمیت باشد. به جای آن شما بر اهداف طولانی مدت خود تمرکز کنید به جای اینکه از اهداف کوتاه مدتی که زود به نتیجه می‌رسند شادمان شوید.

 • فال روزانه امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ ۲۳/۱۲/۱۳۸۹

  ۱۱ مارس ۲۰۱۱ فال روزانه امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ ۲۳/۱۲/۱۳۸۹ برچسب ها : فال ۱۳۸۹/۱۲/۲۳ فال
  ۲۳-۱۲-۱۳۸۹ فال ۲۳اسفند۱۳۸۹ فال ۲۳اسفند۸۹ فال اسفند ۸۹ فال

  www.davoodonline.com/%25D9%2581%25D8%…‏ذخیره شدهمشابه
 • فال حافظ روز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ – Majiddownload‏

  برچسب ها : فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ – فال امروز دوشنبه ۲۳, فال امروز دوشنبه
  ۲۳ اسفند ۸۹ – فال روز دوشنبه ۲۳ اسفند, فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹,

  www.majiddownload.ir/tags/%25D9%2581%…‏مشابه
 • فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹

  ۱۳ مارس ۲۰۱۱ فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹. فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ …. برچسب ها : امروز
  ۲۳ اسفند امروز ۲۳ اسفند ۸۹ فال ۱۴ مارچ فال ۲۳ اسفند ۸۹ فال

  www.farspix.com/1389/12/%25D9%2581%25…‏مشابه
 • سانتا بلاگ » Blog Archive » فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹

  ۱۴ مارس ۲۰۱۱ فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹. icon بازدید: ۹ icon دسته: فال, فال روزانه · عکس
  فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ · دانلود فال, فال, فال ۲۳ اسفند,

  sanatah.jetjoin.com/2011/03/14/%25D9%…‏مشابه
 • فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹

  ۲۳ دسامبر ۲۰۱۰ fale emrooz فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹. فروردین: شما امروز خیلی ایده آل فکر می
  کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیتهایتان بر پایه ساختن

  best2fun.com/%25D9%2581%25D8%25A7%25D…‏ذخیره شدهمشابه
 • آپدیت روزانه نود ۳۲ امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ ESET NOD Username And

  ۱۳ مارس ۲۰۱۱ آپدیت nod32 امروز دوشنبه ۲۳ اسفنده ۸۹ · فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند کی های
  آپدیت نود ۲۳ اسفند ۸۹ یوزر و پسورد آپدیت نود دوشنبه ۲۳ اسفند۸۹

  bia2fars.ir/tag/%25D8%25A2%25D9%25BE%…‏مشابه
 • فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹

  ۱۳ مارس ۲۰۱۱ فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ – تاریخ ارسال : اسفند ۲۲م, ۱۳۸۹ …. اسفند فال
  امروز ۲۳ اسفند ۸۹ فال امروز دوشنبه فال امروز دوشنبه ۲۳ فال امروز

  www.p30parsi.com/%25D9%2581%25D8%25A7…‏مشابه
 • فال و طالع بینی امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ | تفرح و سرگرمی ، آخرین آخبار

  ۱۳ مارس ۲۰۱۱ فال و طالع بینی امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹٫ فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ فروردین:
  ممکن است احساس کنید که نیاز است در رابطه با کاری که اخیرا

  my-world.ir/hot/tag/%25D9%2581%25D8%2…‏مشابه
 • فال روزانه – دوشنبه ۲۳ اسفند | مهرداد کلاب::متفاوت ترین سایت تفریحی::

  فال یکشنبه (۸ اسفند- ۲۷ فوریه) · فال امروز دوشنبه ۹ اسفند ۸۹ · فال امروز سه شنبه
  ۱۰ اسفند برچسب ها: اسفند ماه، دوشنبه ۲۳ اسفند، فال، فال روز، فال روزانه

  mehrdadclub.com/archives/5560‏مشابه
 • میهن تفریح | MihanTafrih.IR : فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹

  فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹ · فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۸۹٫ متولدین فروردین:
  شما می خواهید با عکس العمل نشان دادن نسبت به شرایط فعلی آن هم به طورغیرمعمول،

  mihantafrih.ir/%25D9%2581%25D8%25A7%2…‏مشابه


 • نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 اسفند 1389    | توسط: سمیرا    | طبقه بندی: » فال روزانه ، تعبیر خواب ، طالع بینی و ...،     | نظرات()